O firmie

Firma Beta-Prim funkcjonuje na rynku od ponad dekady. Specjalizujemy się w sprzedaży gazu w butlach gazowych jak również dostarczamy auto gaz do samochodów klienta.

Korzystanie z najnowszych technologii, doskonalenie pracowników i wzorowe podejście do klienta gwarantują stałe wzmacnianie naszej pozycji na rynku. Usługi najwyższej jakości to lata doświadczeń wsparte profesjonalnym zapleczem technicznym.

Gaz najwyższej jakości to Beta Prim 

Sprzedaż i dystrybucja wysokiej jakości produktów będących mieszaniną propan butan i propan, które spełniają polskie normy to nasza specjalizacja. Jakość naszego gazu jest zawsze potwierdzona przez dołączone do dostaw certyfikaty jakości.

Butle gazowe i auto gaz z Beta Prim – dlaczego warto nam zaufać? 

  • wieloletnie doświadczenie,
  • wykwalifikowana kadra z długoletnim stażem,
  • nowoczesna flota transportowa,
  • sprawnie zorganizowana dystrybucja.

Dzięki temu jesteśmy jednym z wiodących dystrybutorów gazu płynnego w butlach gazowych w południowo wschodniej Polsce. Możesz stale liczyć na wsparcie naszych specjalistów. Długoterminowe umowy zapewniają ciągłość dostaw i indywidualne warunki dostosowane do potrzeb każdego z odbiorców naszego gazu. Do korzystania z naszych usług zapraszamy zarówno klientów z Chełma jak i z całej Polski.

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż hurtowa i detaliczna, ale również profesjonalny montaż, dostawa auto gazu oraz świadczeniem profesjonalnych prac serwisowych przydomowych instalacji grzewczych.

Posiadamy własny terminal przeładunkowy znajdujący się w miejscowości Okopy. Dzięki temu przeładunek i rozładunek gazu jest bezproblemowy i szybki. Stałe wprowadzanie najnowszych technologii do naszej pracy, rozwijanie naszej floty i podnoszenie kwalifikacji pracowników wzmacnia z dnia na dzień naszą pozycje na rynku gazowniczym zarówno w mieście Chełm jak i w całej Polsce.